Home
Молитва за Україну - 4 грудня 2004 року
Prayer for Ukraine December 4, 2004
Back

Дивись на Перший мітинг в підтримку Народного Президента
Дивись на Мітинг біля Капітолію - "Білого Дому" Каліфорнії

В суботу, 4 грудня, в Сакраменто, в найбільшій славянській церкві "Віфанія" відбулося спільне зібрання -молитва за Україну. Ініціативною групою від Українського громадського культурного центру було запрошено всіх пасторів різних деномінацій, до церков яких належать вихідці з України, чи етнічні українці Сакраменто. Разом зібралися представники христианських церков - баптисти, п'ятидесятники, православні, греко-католики, та інші.


Духовий оркестр під кер. Олександра Журавля
Ансамбль бандуристок Школи Українознавства Сакраменто
Господар молитовного дому Адам Бондарук
Виступ пастора Ярослава Борсука від Української баптистської церкви
Виступ пастора Анатолія Гримайла - Перша Українська Церква християн п'ятидесятників
Коротко про стан подій в Україні - Ольга Олійник
Пастори Іван Гаталяк, Микола Пекун, Іван Гаврилюк, Леонід Таубе, Олександр Калинюк, Анатолій Гримайло, Адам Бондарук
Люди моляться за Україну та українців
Брат Степан Скоць доклав чимало зусиль, щоб це зібрання відбулося
Пастор Володимир Вiльчиця - Українська Євангельська Баптистська Церква
Пастори з різних церков та конфесій Сакраменто
"Боже великий єдиний" - виконує брат Олександр Журавель та хор

Зібрання  відкрили молитвою. Спочатку виступив Єпископ Христян Віри Євангельської Західного берега США Адам Бондарук. Він сказав, що в його церкві є багато людей з України, як також і з Росії, Білорусі, Молдови. Він закликав молитися за благополуччя, мир і за духовне спасіння людей. 
Хор виконав Молитву за Україну "Боже великий, єдиний", а Духовий оркестр Олександра Журавля - кілька християнських мелодій. 
Ольга Олійник - від Товариства Збереження Української Спадщини привітала присутніх і коротко розповіла про історію заснування Товариства, яке відбулося майже 25 років тому назад американцями українського походження. Вона також зазначила про те, як українці в Сакраменто почали "прозрівати" відносно подій в Україні - майже всі новоприбулі мають родичів чи друзів там, отже спілкування з ними й відкрило очі на всі ті нечесні маневри влади Кучми-Януковича. На першому турі 31 жовтня 2004 р. на дільниці № 93 закордонного виборчого округу в Сан Франціско проголосувало лишень 492 громадяни України, але вже у другому турі (21 листопада) проголосувало понад 2000, і рівно 2 тисячі голосів було віддано за Народного президента В. Ющенка. Велика заслуга в цьому багатьох людей, але найактивнішим треба подякувати - Олександру Журавлеві, Леонідові Таубе, Тарасові Дроф'яку, Українській кредитній спілці, та ін. 
Пастор Анатолій Гримайло був розчарований, що при великій численності українського населення в Сакраменто і околицях на молитву прибуло лишень більше півтора тисячі віруючих. Бо - деякі віруючі вважають, що не варта збирати мітинги, стояти на майданах, вони думають, що треба тільки молитись, а Бог сам все зробить. Він процитував місце з Біблії, де описано, як Мардохей закликав ізраїльський народ повстати проти злих замислів Амана.
Він імені ініціативного комітету по виборах президента України п. Леонід Таубе подякував присутнім за те, що вони прийшли на зібрання і помолилися за Україну. Він також додав, що всяка молитва повинна супроводжуватися справами і подякував громадянам, які прийняли участь у виборах 2 туру. 
Володимир Вільчиця також виступив з молитвою, а заключне слово було надано пастору церкви "Блага вість" Вячеславу Кравчуку. У молитві приймали участь не тільки українські пастори, але й представники інших національностей, за що ми їм щиро вдячні. 

Ми підтримуємо Україну у цей вiдповiдальний час i молимося за Вас! Правда переможе!
 

ELECTIONS in UKRAINE
ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА В УКРАЇНІ
Maidan - Last News
Пожертви на Майдан
5-channel from Ukraine
Our Letter to President G. Bush
San Francisco Meeting

Ukrainian Heritage Club of Northern California

 
Send all questions to:
 
Ukrainianheritageclubofnc@yahoo.com

Hosted by BRAMA-Gateway Ukraine
Since October 9, 1998
Last modified january 24, 2005